Laktator dwufazowy Medela

Laktator nie jest potrzebny każdej kobiecie, ale są sytuacje, kiedy może okazać się niezastąpiony. Odciąganie pokarmu za pomocą laktatora jest świetnym rozwiązaniem, gdy mama nie może nakarmić dziecka samodzielnie, bo na przykład musi je zostawić pod czyjąś opieką.

Jak odciągać pokarm laktatorem dwufazowym Medela

Wiele mam uważa, że mleko należy odciągać po każdym karmieniu. Jest to niewłaściwie przekonanie, ponieważ można sobie tym zaszkodzić. Nie należy nadużywać żadnego laktatora,tym laktatora dwufazowego Medela. Jeśli mama będzie po karmieniu całkowicie opróżniać piersi, to organizm będzie dostawał sygnał, że produkuje za mało pokarmu. Skończy się to tym, że będzie się go pojawiało coraz więcej, a to może doprowadzić do zastojuzapalenia piersi.

Rodzaje laktatorów dwufazowych Medela

Szeroka gama laktatorów dwufazowych Medela spełnia wszystkie niezbędne potrzeby karmiących młodych mam. Wyposażone sąspecjalną technologię, dzięki której podczas odciągania pokarmu naśladowane są ruchy ssania piersi przez dziecko. Sprawia to, że pokarm zostaje ściągnięty szybciejłatwiej. Dostępne są następujące typy laktatorów dwufazowych Medela:

  • Laktator dwufazowy Medela SwingFlex
  • Laktator dwufazowy Medela Harmony ręczny
  • Laktator dwufazowy Medela Swing

Jak widać, producent oferuje laktatory elektryczneręczne. Jest to bardzo duże udogodnienie, gdyż jeszcze łatwiej można dopasować go do swoich potrzebpreferencji, a to bardzo ważne dla komfortu każdej mamy.

Leave a Comment