Jak wybrać najlepszy laktator

Wybór laktatora może początkowo wydawać się bardzo trudny, wręcz przytłaczający. Nie ma czemu się dziwić, ponieważ ciężko wybrać coś,czym nie miało do tej pory styczności. Bardzo często przyszłe mamy zaczynają swoją przygodęzakupami właśnie od laktatora. Jest to sporym błędem, ponieważ dopiero po urodzeniu dziecka, można stwierdzić jakiego urządzenia potrzeba.pewnością dobrym pomysłem będzie zakup laktatora dwufazowego Medela.

Laktator dwufazowy Medela to wygoda i zaoszczędzony czas

Jednyminajważniejszych kwestii przy wyborze laktatora jest wybór między laktatorem ręcznym a elektrycznym. Laktatory ręczne są zdecydowanie tańsze od elektrycznych, ale mniej wygodneużyciu. Najlepiej sprawdzą się, kiedy nie ma potrzeby regularnego odciągania pokarmu. Elektryczne laktatory nie wymagają większej pracy rąk, ponieważ napędza je silniczek. Świetnym rozwiązaniem jest laktator dwufazowy Medela, ponieważ naśladuje naturalny rytm ssania piersi przez dziecko. Polega to na tym, że początkowo pokarm jest ściągany szybciej, tak samo, jak robi to dziecko. Później, kiedy się pojawi, to odruch jest spowalnianystaje się silniejszy. Dokładnie tak samo robią dzieci podczas ssania.

Rodzaje laktatorów dwufazowych Medela

Gama laktatorów oferowanych przez firmę Medela jest szeroka i z pewnością spełni oczekiwania każdej kobiety. Na rynku dostępne są laktatory dwufazowe Medela ręczneelektryczne. Laktator ręczny Harmony jest cichydyskretny. Świetnie sprawdzi się podczas podróży. Laktator dwufazowy Medela Swing dostępnykilku wersjach,łatwością dopasuje się do każdej piersi. Dzięki niemu możnałatwością odciągnąć pokarmkażdej pozycji.

Leave a Comment