Deski do prasowania marki Vileda

Dobra deska do prasowania to bez wątpienia ułatwienie podczas prasowania zwłaszcza większej ilości ubrań. Dziś deski do prasowania mogą mieć wiele funkcji, które dodatkowo ułatwiają pracę.

Czym się kierować przy wyborze deski do prasowania

Wybierając deskę do prasowania, należy zwrócić szczególną uwagę na stelaż. Powinien być on wygodnystabilny, tak aby prasowanie było, jak najbardziej wygodne. Ważna jest regulacja wysokości, dzięki którejłatwością dopasuje się wysokość do wzrostu osoby. Istotny jest również kształt deski. Jeśli deska posiada zwężony koniec, to łatwiej uprasujemy koszulę. Deski do prasowania firmy Vileda możemy dostaćwersji podstawowej lub elektrycznej.

Jaką deskę do prasowania Vileda wybrać?

  • Deska do prasowania Vileda Park&Go Plus– Deska wyposażona jestspecjalne miejsce do odkładania żelazka, dzięki czemu nie zniszczy się pokrowca. Ma specjalną funkcję, która uniemożliwia samodzielne składanie. Dodatkowym plusem jest antenka, która przytrzymuje kabel żelazka.

  • Deska do prasowania Vileda Perfect 2in1 Plus– Świetnie sprawdza się do prasowania koszul, prześcieradeł czy pościeli. Deska posiada specjalną szynę na pranie XXL. Deska wyposażona jestruchomą podstawkę na żelazko, dzięki czemu prasowanie koszulek staje się zdecydowanie wygodniejsze.

  • Deska do prasowania Vileda Bravo Plus– Największym atutem deski jest solidna konstrukcjastabilny stelaż. Deska posiada gniazdo elektryczne, antenkę na kabelpodstawkę na żelazko.

Deska do prasowania Vileda Viva Ekspress Smart- Jest to klasyczna i kompaktowa deska do prasowania. Posiada stabilną konstrukcję oraz blokadę nóżek podczas transportu. Wykonana z materiałów odpornych na korozję.

Leave a Comment